THE PREMIUM SANAL SUNUCU DIARIES

The Premium Sanal Sunucu Diaries

The Premium Sanal Sunucu Diaries

Blog Article

VPS serverlara istediğiniz CMS sistemini kurabilirsiniz. Hizmet aldığınız firmanın panelinden kurmak istediğiniz sistemi seçerek, sunucuda istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Internet hosting mi VPS sunucu mu?

Satın aldığınız VDS sunucu hizmetlerinde veri kaybı yaşamadan teknik ekibimize hızlı bir şekilde ulaşarak VDS sunucunuzun özellikerini kesintisiz bir şekilde yükseltmeniz faturalarınıza yansıyacak şekilde mümkündür.

Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına ve Türkiye’nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom İstanbul Gayrettepe veri merkezinde barındırılmaktadır.

Tamamında SSD Disk kullanılan sanal sunucular, arttırılabilir kaynaklar ile yüksek performans ile kullanım.

* Kampanyalı paketlerde ilk three ay Home windows sunucu işletim sistemi ve/veya Plesk panel lisansı ücretsiz olarak sunulmaktadır. İndirim oranı tüm faydalar dahil edilerek hesaplanmıştır. XCloud VPS Server Nedir?

VPS'e terminal bağlantısı yaptıktan sonra komut satırı yardımıyla kullanım yapılabilir.Tabi bunun için birazda olsa linux bilginizin olması gereklidir.

Bulut ve VDS sunucularda sağlanan kaynakların tamamı, measurement özel ve paylaşımsız olarak sunulmaktadır. Kurumsal Destek

This Internet site is utilizing a safety services to guard itself from on-line website attacks. The motion you only carried out induced the security Answer. There are plenty of steps that might cause this block which include distributing a certain term or phrase, a SQL command or malformed facts.

Satın Aldığımda Ne Zaman Aktif Olur ? VDS paketinizi satın aldıktan sonra maksimum 5 dakika içerisinde aktif olur ve mailinize erişim bilgileri gönderilir. Tüm bunlar otomasyon sistemimiz tarafından otomatik gerçekleştirilmektedir.

SSD Bulut Sunucu hizmetlerimizde satın aldığınız kaynağa göre %one hundred RAM ve işlemci rezervasyonu yapılmaktadır. Bu nedenle, sanal sunucu hizmetlerimizde neredeyse fiziksel sunucu ile aynı performansı elde edebilirsiniz.

İnternet Kullanım Limitleri Nedir ? Sağlanan Online/hat kullanılabilirliği one Gbit hızında olup bu hız anlık yada kısa süreli kullanımlar için müsade edilmektedir. Süreklilik dahilinde otomasyon tarafından kısa süreli limitleme uygulanmaktadır.

Kullanılabilir İşletim Sistemleri Neler ? Kurulum esnasında ve sonrasında yönetim panelinizden kurdurabileceğiniz işletim sistemleri aşağıda listelenmiş olup; liste haricinde Plesk veyahutta cPanel gibi yazılımların kurulumu için teknik ebimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

• Yeniden yükleme seçeneği ile sunucunuza farklı bir işletim sistemi yada kontrol paneli kurulumu yapabilirsiniz.

Sunucuda değişiklik yapmadan önce mutlaka yedek almalı ve verilerinizi güvenle korumalısınız. Dilerseniz otomatik yedekleme talimatı da verebilirsiniz. Karar Vermenize Lawnımcı Olalım

Report this page